Окультний журнал “Апокриф” в Україні

Шановне панство!

20 серпня цього року (в день народження Говарда Лавкрафта) мені випала честь стати офіційним представником окультного журналу “Апокриф” в Україні. Безумовно, це видання на сьогоднішній день є найперспективнішим і при цьому найдоступнішим джерелом окультного знання в пострадянському просторі (“доступне окультне знання” – чудовий хаотичний парадокс а-ля Філ Хайн 🙂 ).

Немає жодного сумніву в тому, що інтеґрація “Апокрифу” до українського дискурсу є дуже важливою справою; в якомусь сенсі, мій проект, представлений цим сайтом (переклад та аналіз текстів Лавкрафта з позицій Метафізичного Реалізму) є певним вступом до більш широкої реалізації того ж завдання. Український читач потребує нових актуальних аналітичних статей та адекватних перекладів цікавих та мотивуючих іншомовних текстів.

Так ось… До чого я все це пишу?

Роботи запаморочливо багато. Але український “Апокриф” має стати не менш успішним проектом, ніж перший, російський варіант журналу. Українська земля – можливо, найзагадковіша та наймістичніша частина Євразійського континенту. Батьківщина автора “Вія” та “Страшної помсти” не може пасти задніх в області езотерики. Тож, вельмишановні, наше з вами завдання полягає в публіцистичній реалізації езотеричного потенціалу української землі.

Усіх, хто може запропонувати якусь допомогу в розвитку журналу (якщо маєте авторські чи перекладні матеріали на езотерично-релігієзнавчу тематику, якщо маєте бажання щось перекласти, якщо взагалі маєте бажання якось долучитися до нашої важливої справи), прошу звертатися за такими адресами:

Вконтакте

Facebook

Email: artamonov.a.a29@gmail.com

Щиро Ваш,

Олександр Артамонов.

goO-UnpXScQ